Milla's valper


NUCH Amirene Undeclared Love - NUCH Fab Four's Fair Play

Nå er vi blitt 7 uker gamle og det nærmer seg tid for avreise. Vi er livlige og lekne. Heldigvis har vi verdens beste lekekamerat i Pepsi.
 
6 uker gamle
Tispen
Hannene
Hannhund høyre foran
Hannhund venstre foran
Hannhund høyre bak
Hannhund venstre bak
Hannhund kryss
Hannhund nakke
Nå er valpene blitt 6 uker gamle og verden blir gradvis større. Nå er de ute i snøen og inne i huset sammen med de voksne hundene. Lille Pepsi er verdens beste lekekamerat......
   
Her kommer det bilde av oss alle en og en. Vi har ikke trent så mye på å stå på bordet enda, men det kommer seg..... Vi har navn etter hvor på kroppen vi er merket med neglelakk.
Tispen
Hannene
Hannhund høyre foran
Hannhund venstre foran
Hannhund høyre bak
Hannhund venstre bak
Hannhund kryss
hannhund nakke
Vi er blitt store, herlige valper. Matmor sier at vi har god appetitt og er livlige og tillitsfulle. Vi elsker selskap både av hunder og mennesker.
4 uker gamle. Nå har vi blitt skikkelig sosiale. Vi har stadig besøk av hyggelige familier som koser og leker med oss. Vi har begynt å spise av stort matfat. Vi har god appetitt og vokser fort!!!!!!
 
3 uker gamle. Vi har begynt å spise ordentlig mat.......... Vi har også begynt å leke litt og er stadig mere våken. Mamma Milla sitter eller står og ammer nå. Hun er eksemplarisk.
 
Nå er vi over 2 uker gamle. Vi har fått øyne og hørselen er godt igang. Vi står nesten på beina, bare nesten, og finner fort fram til maten (mamma). Nå begynner det å bli moro!!!!!!
   
   
Vi er blitt nesten 1 uke gamle. Alle legger fint på seg og som dere ser har vi begynt å få våre svarte snuter og poter. Mamma Milla er veldig flink. Hun holder kassen ren og pen og slikker og steller oss hele tiden.
 
Her er vi 3 dager gamle. Vi vokser og trives
Nyfødt, og fødselen gikk aldeles strålende. Alt står bra til med mor og barn. Det ble 6 hanner og 1 tispe